• Понедельник 19.08.2019
  • Харьков +13°С
  • USD 25.14
  • EUR 27.85

У Харкові цієї суботи відбудеться десятий ювілейний День музеїв (відео)

Общество    363
У Харкові цієї суботи відбудеться десятий ювілейний День музеїв (відео)

Понад 20 культурних установ міста зустрічатимуть відвідувачів та працюватимуть довше, ніж зазвичай. 

У суботу перед городянами відкриють двері 24 культурні установи міста. З 11 дня до 23 можна буде безкоштовно відвідати галереї, лекції, майстер-класи та вистави. Саме 18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято. Стартувавши 10 років тому у муніципальній галереї, “Ніч музеїв” тепер об’єднує багато культурних закладів.

Олесь Томах, заступник директора муніципальної галереї Харкова
Будет задействован наш арт-подвал, там будет такая философская атмосфера, можно будет подумать о чем-то . И сделать журавлика японского и повесить. Будет такая аллея журавликов.

У літературному музеї відвідувачам розкажуть про супергероїв 20 років, історію створення самого музею в картинках, а також відомі гості зачитають власні вірші.

Тетяна Пилипчук, співробітниця Харківського літературного музею
 У нас як зірки братимуть участь, так і зовсім молоді люди, які тільки обирають свій шлях митців. Це буде і Сергій Жадан та інші. Це будуть знані люди Харкова, які будуть читати лекції свої.

Вперше до акції приєднається музей жіночої та гендерної історії. До речі, чоловікам там пропонують проходити екскурсії на підборах. Жіноче взуття нададуть у закладі.

Дарія Велигодська, піар-менеджерка Музею жіночої та гендерної історії
У нас представлено несколько экспозиций: “Невидимый батальон”, “Скрізь скляну стелю” – это такая интересная женская комната, в которой остановилось время. Также есть у нас такой бисерный проект, на котором изображены женские образы в форме бисера. Это такой международный проект, когда со всего мира женщины присылали в свое время собственное понимание женского образа.

“Ніч музеїв” – міжнародна акція. ЇЇ основна мета – показати потенціал сучасних музеїв та залучити молодь. Вперше акцію провели в Берліні в 1997 році. Зараз до неї приєднуються багато країн світу.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.