• Суббота 30.05.2020
  • Харьков +15.42°С
  • USD 26.91
  • EUR 29.62

У Харкові триває прослуховування на участь у дитячому кіномюзиклі “Дроніни Мандрони” (відео)

Культура    741
У Харкові триває прослуховування на участь у дитячому кіномюзиклі “Дроніни Мандрони” (відео)

Майже 400 дітей віком від 8 до 14 років подали заявки на кастинг. 

У Харкові обирають виконавців головних ролей у кіномюзиклі “Дроніни Мандрони”. Як пояснює режисерка, назву сформували методом гри слів від прізвиська головного героя та просторічного слова, що означає “балачки”. Сюжет картини розказує історію 11-річного хлопчика Андрія на прізвисько Дроня. Він понад усе хоче перемогти у конкурсі юних програмістів та поїхати навчатися у відомій IT-компанії. Але батьки відправляють його до літнього табору.

Всеволод роки займається в театральному гуртку. Хлопець розповіда: прийшов на прослуховування, бо хоче стати відомим актором. Запевняє: характер головного героя мюзіклу Дроні йому близький.

 Всеволод Орленко, харків’янин
 Он такой, можно сказать, дурачок. Опять же он такой непослушный очень. Он такой дерзкий и мерзкий. Весь такой из себя выражает самого главного. В школе я также бываю проказным. Могу сравнить некоторые привычки в школе. 

Про кастинг до музичного фільму «Дроніни Мандрони» юні харків’яни дізналися ще місяць тому. Для участі у відборі потрібно було заповнити анкету та надіслати відео-розповідь про себе. Перший етап кастингу завершився, а з 7 червня почався другий – прослуховування. Режисерка зазначає: читання сценарію по ролях стало для маленьких акторів справжнім випробовуванням, адже саме воно показує наскільки дитина здатна перевтілюватися у різні образи.

Катерина Балабай, режисерка
По-перше, знімати мы будемо не тільки у Харківській області, а і у Січеславській, і в інші області будемо виїжджати. Проблематика – це що важливіше зараз: ті цінності, які формує сучасність чи те людське, що переходить з покоління в покоління. І відповідь, мабуть, що одне без іншого не буває. 

Зйомки кіномюзиклу розпочнуться наприкінці липня, а от прем’єра фільму очікується наступного року.

Автор: Вікторія Бондаренко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.