• Четверг 17.10.2019
  • Харьков +18°С
  • USD 24.84
  • EUR 27.38

“Зоряний Олімп”: у селищі Бабаї відбувся щорічний захід для школярів (відео)

Общество    409
“Зоряний Олімп”: у селищі Бабаї відбувся щорічний захід для школярів (відео)

130 призерів олімпіад, конкурсів та змагань нагородили пам’ятними подарунками та грамотами. 

У Харківському районі – свято. “Зоряний Олімп” – це традиційний захід для учнів шкіл Харківського району. Призерів олімпіад, конкурсів та змагань нагороджували пам’ятними подарунками.

Ольга Бабальчук, начальник відділу освіти Харківської районної державної адміністрації
Воно відбувається щорічно і таким чином ми вшановуємо нашу талановиту та обдаровану молодь. Це один із стимулів, щоб діти мали бажання продемонструвати свої знання, вміння, навички та досягати перемог. 

Одинадцятикласниця Аліна Кравчук другий рік поспіль займає перше місце у конкурсі-захисті МАН. Дівчина цікавиться психологією, підготувала роботу щодо аналізу поведінки підлітків.

 Аліна Кравчук, призерка конкурсу-захисту МАН
Ми проводили дослідження на базі Безлюдівського юридичного ліцею. Вибрали 89 учнів-старшокласників. Це були проективні методики і усна бесіда, також ми проводили це в письмовому вигляді за допомогою тестів. Мета – визначити потреби та цінності старшокласників з різними життєвими сценаріями.

Голова райдержадміністрації Юрій Раїна привітав батьків та вчителів, адже саме вони, за його словами, стали наставниками дітей на шляху до успіху.

Юрій Раїна, голова Харківської районної державної адміністрації
Ті діти, які займають перші місця, вони у житті лідери. І проносять по життю це лідерство. І це закладається саме тут, в стінах наших шкіл. Ми розуміємо, що діти – це наше майбутнє. 

Для учнів, їхніх батьків та вчителів виступили творчі юнацькі колективи “Дивограй” та “Дитячі промінчики”.

Автор: Вікторія Бондаренко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.