• Пятница 10.07.2020
  • Харьков +22°С
  • USD 26.93
  • EUR 30.54

Зведення нової п’ятиповерхівки у Харкові: місцеві мешканці скаржаться, що дім будують незаконно (відео)

Общество    1182
Зведення нової п’ятиповерхівки у Харкові: місцеві мешканці скаржаться, що дім будують незаконно (відео)

У Харкові невдоволені будівництвом п’ятиповерхівки виходили на нечисленний пікет. 

Зведення нової п’ятиповерхівки на вулиці Кандаурова, 2 триває більше року. Деякі місцеві вважають, що незаконно. Тому вийшли на пікет і перегородили рух будівельній техніці. Анжеліка Овчаренко мешкає в сусідньому домі 17 років. Жінка скаржиться: через роботи вже 1,5 місяця не може потрапити до власного гаражу.

Анжеліка Овчаренко, мешканка будинку №118 на вулиці Полтавський Шлях
 Сказали, что моего там ничего нет. По принципу: ты – никто. В особенности охранник. Охранник угрожает. Они нам отметили черту. Мы её не переступаем, не перешагиваем. Тем не менее, он постоянно говорит: “У меня есть оружие я имею право стрелять”. 

 Олександр Яровой, мешканець приватного будинку на вулиці Кандаурова
А документы у вас какие-то есть? Будут. Оно вам не надо? Как это не надо? Мы не возражаем: пусть строят, что хотят, но пусть они строят по закону. 

 Вот след от бутылки, а вот следы от растворителя. Жирные пятна – это растворитель. 

Олексій Гришаєв також скаржиться на зведення висотки. Стверджує: вночі зі сторони будівництва до його подвір’я кинули коктейль Молотова, а їхньому сусіду підпалили гараж з машиною.

Олексій Гришаєв, мешканець приватного будинку по вулиці Іллінській
 Кто-то неумело кинул, попал ко мне. Хорошо, что не было пожара, потому что у меня трое детей. Если б загорелся дом, я не представляю, что бы это было. 

Адвокат компанії-забудовника обвинувачення в їхній бік спростовує. Юрист зауважує, що вони мають усі необхідні документи.

Віталій Галенченко, адвокат компанії-забудовника
Вони перешкоджають власнику користуватися своїм правом. Вони перешкоджають всім. Вони провокують, вони провокують людей. Сьогодні була ситуація: охоронцю почали вибивати двері, звинувачувати незрозуміло в чому. Тут всі дії відбуваються законно, дорога перекрита законно.

Незадоволені ж місцеві подали скаргу на сайт президента України та отримали відповідь: “Справа взята під особливий контроль”.

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.