• Понедельник 30.11.2020
  • Харьков +3.95°С
  • USD 28.47
  • EUR 33.96

У Клугино-Башкирівці поховали загиблого під Авдіївкою Германа Броднікова (відео)

Общество    1058
У Клугино-Башкирівці поховали загиблого під Авдіївкою Германа Броднікова (відео)

Проводити українського захисника в останню путь прийшли сотні односельців, родичів та знайомих.

Аліна вчилася разом з Германом Бродніковим в одній школі. Дівчина зі сльозами на очах згадує: хлопець був життєрадісним та завжди був готовий прийти на допомогу.

 

Аліна, знайома загиблого

Его по другому и не представить. Он пошел туда, когда все только начиналось. Он стремился туда и хотел. Туда он пошел, насколько я знаю, потому что у него там отец погиб. К сожалению мы с ним так близко и тесно не общались, но тем не менее – это был светлый человечек.

 

Світлана Голік, вчителька зарубіжної літератури

Он очень гостеприимный, он очень добрый, очень приветливый, очень трудолюбивый. Так как он был мужчиной в семье, поэтому он всегда помогал маме, заботился о своей сестре. 

 

 

Герман Бродніков служив за контрактом в окремій 92 механізованій бригаді З квітня 2016 року. Хлопець відстоював кордони України під Мар’їнкою та Авдіївкою. Герман отримав звання старший солдат та воював кулеметником. 7 листопада життя 23-річного бійця обірвала ворожа ракета.

 

Віталій, побратим загиблого

Был обычный день. Я ушел на свой наряд, он на свой. Виделись с ним буквально за три часа до этого всего. Человек был настроен позитивно, отлично. Планировал проехать в отпуск и жениться.

 

 

Бродніков разом з побратимами розвантажували деревину для укріплення позицій. Опівдні окупанти з ракетної установки вдарили по військовим. Герман загинув на місці. Також через травми у шпиталі помер 37-річний Геннадій Моторін. Ще двоє українських захисників отримали поранення.

 

Євген, побратим загиблого

Мы с Германом были не только друзьями на службе, но и вне. Мы близко дружили. Ходили вместе на один и тот же пост и заступали всегда в паре. И я всегда знал, что это такой человек, который не бросит, в любой ситуации останется до последнего.

 

Ховали Германа Броднікова в закритій домовині на цвинтарі у Клугино-Башкирівці. У юнака залишилися мама, сестра та дівчина. Вона у жовтні погодилася вийти заміж за Германа, але цьому не судилося стати.

Автор: Олександр Шемаєв
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.