• Среда 08.07.2020
  • Харьков +20°С
  • USD 26.93
  • EUR 30.41

У прокуратурі спростовують обшуки в ХОДА та тиск з боку прокурора Харківської області (відео)

Общество    795
У прокуратурі спростовують обшуки в ХОДА та тиск з боку прокурора Харківської області (відео)

На очільника ХОДА Олексія Кучера та прокурора області Олександра Фільчакова заявили до Державного бюро розслідувань.

Звернутися до вищих інстанцій вирішив заступник директора Департаменту капітального будівництва Володимир Норчак, така інформація напередодні з’явилася у ЗМІ. Звернення спровокував візит правоохоронців до облдержадміністрації, каже Норчак, де, на його думку, провели незаконні обшуки. Наразі, прокуратурою відкрито кримінальне провадження за підозрою привласнення бюджетних коштів.

Володимир Норчак, заступник директора Департаменту капітального будівництва

Збирають якусь інформацію про діяльність департаменту за часів минулої влади. Фотографували, незаконно проникли, якісь папки забрали. Щось винесли, і на підставі цього хочуть сфабрикувати справу.

В облдержадміністрації обвинувачення щодо тиску на представників Департаменту капітального будівництва з боку Олексія Кучера спростували. В прокуратурі, відреагували на заяву Норчака. Там зазначили, що правоохоронці проводять не обшуки, а ознайомлення із документами на підставі досудового розслідування за підозрою у привласненні бюджетних коштів. До того ж, за словами речника облпрокуратури Дмитра Чубенка, посадовці департаменту перешкоджали діяльності органів.

 

Дмитро Чубенко, речник прокурора Харківської області

Згідно частини 2 статті 93 Кримінально-процесуального кодексу, органи обвинувачення можуть ознайомлюватися із будь якими документами, які необхідні для розслідування кримінального провадження. Ніякі документи не вилучалися.

У ЗМІ з’явилася інформація, що розслідування пов’язане із виділенням коштів на реконструкцією Малоданилівських очисних споруд. Тоді бюджет зазнав збитків на 18 мільйонів гривень через завищені ціни підрядника.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.