• Воскресенье 16.05.2021
  • Харьков +20.78°С
  • USD 27.63
  • EUR 33.37

Бабак Тимко Третій обіцяє залишити харків’ян без снігу

Общество    1464
Бабак Тимко Третій обіцяє залишити харків’ян без снігу

1 лютого бабака Тимка Третього знову розбудили щоб дізнатися, коли ж “нарешті” прийде весна. Зазвичай тваринку щороку будять в самий сезон зимової сплячки – на початку лютого.

“Народного синоптика”, який мешкає в селищі Гайдари на біологічній станції Каразінського університету, у День Бабака запитали яким цьогоріч буде початок весни та чи накриє Харків снігова ковдра хоча би наприкінці зими. Однак, “віщун” спрогнозував затяжну весну.

“Тимко шокований нинішньою погодою,  – пояснила співробітниця біостанції  Надія Токарська. – Він не побачив своєї тіні, тож весна прийде не раніше 15 березня”.

Очевидно, Тимко вирішив не ризикувати репутацією, тож вказав дату, яка точно не належить до дуже теплого сезону в наших широтах. Учасникам сеансу природознавчого віщування цієї інформації здалося замало, бабакові запропонували визначити, чи побачимо ми сніг хоча б наступного року. Кілька разів тваринку пускали по столику з відповідними написами, але “прогноз” був невтішним – наступна зима теж має бути безсніжною.

 

Як годиться, віщунові подякували їстівним букетом із яблук, моркви та злаків.

Але чи можна вірити його прогнозам? Пропонуємо поміркувати на цю тему, згадавши торішній День Бабака.

Фото Аліки Піхтеревої

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.