• Пятница 03.07.2020
  • Харьков +29°С
  • USD 27.18
  • EUR 30.66

В Польщі три смерті від коронавірусу. Кордони закрито

Мир    1143
В Польщі три смерті від коронавірусу. Кордони закрито

Третьою людиною, котра померла в Польщі від коронавірусної інфекції став 66-річний пенсіонер, мешканець Любліна. Уряд Польщі закрив кордони для іноземців.

Про це повідомляє Міністерство здоров’я Польщі у своєму  Twitter . Всього, станом на ранок 15 березня 2020 року, в країні захворіли 111 осіб.

“В сумі кількість осіб, заражених коронавірусом: 111/3 (всі позитивні випадки/з тих осіб померли)” – сказано в дописі.

При цьому лише за останню добу захворіли шестеро мешканців Польщі.

“Підтверджені випадки стосуються осіб з воєвудства Підкарпатського (Лежайськ), 2 людини з воєвудства Мазовецького (Варшава), 1 людина з воєвудства Свентокшиського (Кельце), 1 людина з воєвудства Вармінсько-Мазурського (Острода), 1 людина з воєвудства Нижня Сілезія (Вроцлав), 1 людина з Люблінського воєвудства.” – повідомляє пресслужба Міністерства здоров’ Польщі.

У той же час канцелярія прем’єрміністра Польщі від імені Матеуша Морав’єцкого, теж у Twitter, висловила подяку всім, хто причетний до подолання епідемії в країні.

“Дякую лікарям, медсестрам, фармацевтам, провізорам, працівникам інспекції охорони здоров’я та медичним працівникам. Ви часто надаєте громадському здоров’ю ризик для вашого здоров’я. Поляки вам вдячні, і я дякую вам за цю роботу”, – ідеться у повідомленні.

Сам Матеуш Морав’єцкі закликав громадян не піддаватися паніці.

“Паніка та плітки нікому не корисні, вони можуть лише нашкодити нашим спільним зусиллям. Нагадую, що ТІЛЬКИ канали, які є офіційним джерелом інформації про урядові рішення, – це сторінки з домену gov.pl”, – звернувся прем’єрміністр до поляків.

“Ми хочемо бути спокійними і не плакати після завданої шкоди. Ось чому, беручи до уваги рекомендації ВООЗ, зараз ми приймаємо рішення, які запобігають поширенню коронавірусу. Ми вирішили зробити крок, який також запроваджують Франція та Німеччина – скасувати масові заходи”, – повідомляє у Twitter Матеуш Морав’єцкі.

Ще одним кроком стало закриття кордонів для іноземців від неділі – 15 березня.

“Ми закриваємо кордони для вірусу і хочемо, щоб наші громадяни могли повернутися. Буде організоване спеціальне авіасполучення чартерними рейсами в різні регіони Європи та світу, щоб забрати наших громадян додому.

Зворотними чартерними рейсами можуть скористатися громадяни Польщі і прирівняні до них особи. Такими особами окрім поляків є подружжя громадян Польщі, діти громадян Польщі, особи, які мають польську картку, особи, які мають право постійного або тимчасового проживання на території Республіки Польща або дозвіл на роботу”,ідеться у повідомленні.

Україна закриває кордони для іноземців на схожих умовах від опівночі 17 березня 2020 року.

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.