• Среда 23.09.2020
  • Харьков +20.49°С
  • USD 28.21
  • EUR 33.12

Митниця продовжує працювати в умовах карантину

Общество    597
Митниця продовжує працювати в умовах карантину

Українці не зможуть відвідати своїх родичів в Росії, оскільки РФ закрила кордони для іноземних громадян. Однак, вантажі перевозяться без проблем.

Таку інформацію офіційно оприлюднила Слобожанська митниця Держмитслужби.

У повідомленні йдеться, що попри те, що з 16 березня до 3 квітня введено заборону на перетин державного кордону на в’їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства, невеликий виняток: українці можуть переміщатися через кордон туди і назад на особистому автотранспорті. Автобусні, авіа-і залізничні пасажирські перевезення на період дії карантину скасовані.

“На пунктах пропуску виділено спеціальні майданчики для відстою транспортних засобів і приміщення для тимчасової обсервації громадян, які мають симптоматику захворювання на коронавірус,”говорить начальник управління забезпечення митного контролю та оформлення Слобожанської митниці Валерій Найчук. – “Співробітники митниці працюють в захисних масках і в рукавичках. При перезміні особового складу, старший зміни проводить усне опитування підлеглих на предмет самопочуття. Температурні скринінги не проводяться. Поки ні у одного працівника не виявлено ні температуру, ні кашель, ні іншу симптоматику коронавірусу.”

При цьому вантажні перевезення через діючі пункти пропуску тривають. Жодна країна не перекрила вантажні перевезення – ніхто не може собі дозволити допустити перебої в поставках сировини або критичного імпорту, так само як і зірвати виконання експортних контрактів. За словами начальника митного поста «Харків-залізничний» Слобожанської митниці Максима Дикого, рух вантажних поїздів триває.

Оскільки ВООЗ не підтверджує факт збереження вірусу на фізичних предметах більше декількох годин, ризиків в пересиланні пошти Держмитслужба не бачить.

“Хоча вивезення масок з України заборонено, якщо українець їде за кордон і бере з собою засоби захисту – маски, рукавички, антисептики, – їх кількість на вивезення не обмежується”йдеться в повідомленні Слобожанської митниці.

Читайте також: За останню добу із-за кордону повернулися 11 тисяч українців

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.