• Воскресенье 05.07.2020
  • Харьков +34°С
  • USD 27.18
  • EUR 30.66

Зайцева та Дронов так і не почали виплачувати потерпілим компенсації

Общество    774
Зайцева та Дронов так і не почали виплачувати потерпілим компенсації

Винуватці сумнозвісної аварії 2017 року на вулиці Сумській у Харкові зобов’язані виплатити близько 8 млн грн компенсацій сім’ям загиблих та постраждалим.

Виплатити компенсації засуджених зобов’язав Київський районний суд Харкова. Дронов та Зайцева мають солідарно перерахувати сім’ям загиблих та потерпілих в аварії 7,9 млн грн.

Окрім того, Дронов додатково зобов’язаний перерахувати ще 800 тис. грн.

У аварії загинуло 6 людей, стільки ж травмовано. Однак засуджені й досі не перерахували й частини коштів, повідомила адвокатеса потерпілих Лариса Матвєєва.

“Жодних дій, спрямованих на виконання виконавчих листів, в результаті яких засуджені повинні були перерахувати кошти потерпілим, нічого зроблено не було. Зайцева принципово відмовляється надавати інформацію про те, працює вона чи ні. Ми вже оскаржили цю відмову. Дронов, ніби як, хворіє. Жодних коштів ніхто нікому не перераховував”, – повідомила Лариса Матвєєва.

Потерпіла Оксана Євтєєва підтвердила слова адвоката та повідомила, що ніхто із її родини за весь час не отримав навіть вибачень від засуджених.

Нагадаємо, 3 квітня Верховний Суд України не задовольнив касаційні скарги Олени Зайцевої та Геннадія Дронова – по 10 років тюремного ув’язнення кожному.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.