• Среда 23.09.2020
  • Харьков +20.49°С
  • USD 28.21
  • EUR 33.12

Ремонт на Московському проспекті викликав транспортний колапс у Харкові (відео)

Общество    3044
Ремонт на Московському проспекті викликав транспортний колапс у Харкові (відео)

Дорожники почали ремонтувати Московський проспект. Харків потопає в заторах.

Світлана Єченіна, кореспондентка

З 18 травня і до 1 вересня водії мають об’їжджати Московський проспект на ділянці від вулиці Богдана Хмельницького до Гімназійної набережної. Бо тут, як ви бачите, ведуться ремонтні роботи.

Через ремонт у місті утворилися неабиякі затори та тягнучки, які випробовують на міцність нерви сотень водіїв. Керманичі розповідають: найгірша ситуація утворилася на Московскому проспекті, вулицях Шевченка, Шота Рувставелі та проспекті Гагаріна. Клопоту додає і те, що паралельно проводиться ремонт трамвайного переїзду на перехресті вулиць Плеханівської та Молочної. Тож водії опинилися перед вибором: чекати у заторі, або намагатися схитрувати.

Євген, водій

Дворами только так. – Объезжали уже?- Объезжали, но дороги нет , плохая дорога – лучше постоять в пробке.

 

Ішем, водій

Честно, я не знаю как быстрее, просто надо ждать, надо потерпеть. По другому нельзя, потому что это не будет законно, если по другому.

Більш за все, нарікають опитані, обурює те, що ремонт розпочали після послаблення карантину, коли в центр стало їхати набагато більше людей, а підземка працювати ще не почала.

Ішем, водій

Я думаю, так не надо в это время карантина. Если можно было подождать хотя бы после карантина. Карантин плюс ремонт, плюс мы ждем на дорогах.

Тож, ті хто мав таку можливість, змінили чотирьохколісний транспорт на двоколісний. Зізнаються: це значно економить час та нерви.

Сергій, мотоцикліст

Да, в пробках быстрее едешь. Это нормальное для города транспортное средство. 

За інформацією “Харківського антикорупційного центру”, гроші на продовження реконструкції проспекту виділили у квітні.

Євген Лісічкін член ГО “Харківський антикорупційний центр”

Виділяли в 2017 році на ділянку від майдану Конституції до вулиці Богдана Хмельницького. Спочатку планували, що витратять 95 мільйонів гривень. Але витратили всього 51,5 мільйон. Зменшили обсяги закупівлі, щоб у 2020 році, я так розумію, доробити. І виділили зараз 145.

У мерії, в свою чергу, запевнили: через карантин і так відкладали ремонт на Московському проспекті, проте є строки, які порушувати не можна. Тож тепер водії чекають осені, тоді закінчиться ремонт і можна буде протестувати новеньке покриття.

Автор: Світлана Єченіна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.