• Среда 23.09.2020
  • Харьков +20.49°С
  • USD 28.21
  • EUR 33.12

Директору ТОВ, який завдав громаді Солоницівської селищної ради збитків на 200 тис. грн., повідомили про підозру

Общество    645
Директору ТОВ, який завдав громаді Солоницівської селищної ради збитків на 200 тис. грн., повідомили про підозру

Внаслідок незаконних дій директор ТОВ, яке не виконало своїх зобов’язань відносно ремонтних робіт, але отримало повну суму за них, може отримати від 3 до 5 років позбавлення волі.

Директору ТОВ, яке уклало договір із Солоницівською селищною радою на виконання робіт, загрожує реальний строк у в’язниці. Сума збитків, які понесла селищна рада, складає майже 200 тисяч гривень. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Харківської області.

Станом на 22 травня за процесуального керівництва прокуратури Харківської області повідомлено про підозру директору ТОВ у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191, ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України (заволодіння майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, службове підроблення).

Начальниця відділу прокуратури Харківської області Тетяна Красінська повідомила про те, що під час досудового розслідування були з’ясовані всі факти. Зокрема, зазначене товариство уклало із селищною радою договори на виконання робіт з диспетчеризації ліфтів у житлових будинках смт Солоницівка. Директор товариства не зазначив під час передачі актів про те, що роботи та матеріали, які були задіяні, не відповідають дійсності. Натомість селищна рада перерахувала кошти згідно актів на рахунок ТОВ. Внаслідок цього визначилося, що директор ТОВ привласнив майже 200 тисяч гривень.

Станом на зараз директору ТОВ оголошено підозру, а також обирається запобіжний захід.

Раніше було повідомлено про підозру начальниці дільниці КП у Харкові.

Автор: Олександра Пруднікова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.