• Среда 02.12.2020
  • Харьков -5°С
  • USD 28.56
  • EUR 34.22

Туреччина чи Бердянськ: де дешевше відпочивати харків’янам влітку (відео)

Общество    1014
Туреччина чи Бердянськ: де дешевше відпочивати харків’янам влітку (відео)

Від початку карантину в Україні подорожчав курортний відпочинок.

Користувач соціальних мереж на відео зафільмував ціни в одному з турагентств Харкова на відпочинок у Бердянську та на закордонних курортах. Український відпочинок пропонують за 15 тис. гривень, а ось до Туреччини можна полетіти за 8. Керівниця мережі туристичних агентств у Харкові Інна каже: такі кошти за відпустку в Україні у період карантину очікувані.

Інна керівниця мережі туристичних агентств

Наши курорты и администрация отелей, они все-таки на момент здесь и сейчас, у них есть цель заработать сейчас. Они не думают о том, что необходимо работать на имя, на сервис и для того, чтобы люди к ним приезжали.

Жінка додає: тижневий відпочинок в Туреччині у п’ятизірковому готелі обійдеться харків’янам у 600 доларів за двох, за таку ж відпустку в Одесі треба віддати майже 800 доларів.

Інна, керівниця мережі туристичних агентств

Если мы летим в зеленую зону, есть основной список, который каждый день обновляется, можно это смотреть. Никакой обсервации и тестирования не требуется. Тестирование необходимо только в том случае, если есть подозрение на заболевание.

Для того, щоб закордонні готелі могли приймати гостей, вони повинні отримати сертифікати на відсутність коронавірусу та дотримання певних санітарних норм. Така процедура є добровільною.

А от яка ситуація на українських курортах бачила випускова редакторка медіа-групи “Об’єктив” Олена Нагорна.

Олена Нагорна, випускова редакторка МГ “Об’єктив”

“Об’єктив” у Бердянську! Дізнавшись, що відпочинок тут дорожчий ніж у Туреччині та Єгипті, ми вирішили особисто перевірити, що ж пропонує туристам перлина Азовського курорту. Гайда зі мною!

Олена розповідає: знайти житло для відпочинку можна за будь-які гроші. Економ-варіант коштує від 100 гривень за людину, душ і туалет – загальний. Кімната з кондиціонером та вбиральнею на двох – 500.

Відпочити у пансіонаті чи санаторії дорожче, у середньому 800 гривень на двох за добу.

Власниця бази відпочинку

– Людей пока нет? – Нет. – А в прошлые годы была загрузка? – Да. Сейчас хорошо.

На пляжах, розповідає Олена, людей менше, ніж у минулі роки.

В Турцию ездят те, кто не может позволить себе Бердянск. – Вы бы предпочли Бердянск, а не Турцию? – В Турции отдыхать это одно, ну в ноябре, как и в Египте. А здесь именно для детей хорошо.

 

– Вы какой уже год отдыхаете в Бердянске? – Восьмой. – Почему выбираете именно этот курорт? – Из-за мальчика. Я люблю здесь отдыхать.

На набережній пропонують туристам покататися на кораблі.

Персонал запевняє: усе дезінфікують. Прогулка морем для дітей до 7 років безкоштовна, ціна для дорослих – 100 гривень.

Сергій, пропонує покататися на кораблі

Надо на дискотеку брать с собой побольше алкоголя, чтобы продезинфицироваться основательно. И, собственно, всё. – А что касается масок? – Мы на свежем воздухе находимся, и под открытым небом масочки нам не надо. А столики у нас друг от друга на порядочном расстоянии находятся.

Ще одна розвага у Бердянську – екскурсії.

Екскурсоводка

– Есть ли люди? Коронавирус? – Сезон начался, но коронавируса нет. Я считаю нет, у нас в городе всё спокойно. – Туристов, по сравнению с прошлым годом? – Конечно меньше.

Олена Нагорна додає: у супермаркети та маршрутки курортного міста без масок пускають. Хоча при вході майже скрізь є оголошення про їхню необхідність. У ресторанах та кафе працюють літні майданчики.

Деякі харків’яни взагалі не планують відпочивати цього літа. Зізнаються: бояться подорожувати під час карантину та мають певні фінансові труднощі.

Валерія харків’янка

Планируете ли куда-то ехать отдыхать? – Нет. – Почему? – В связи с эпидемией. Возможно, где-то на дачу, за город, к своим друзьям, и то это под большим вопросом.

 

Ірина харків’янка

– Нет. – Почему? – Дотримуємося правил карантину.

Автор: Вікторія Яковенко, Олена Нагорна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.