• Среда 08.07.2020
  • Харьков +22°С
  • USD 26.93
  • EUR 30.41

На Харківщині більше 4 тисяч абітурієнтів не з’явилися на ЗНО з української мови та літератури (відео)

Общество    1198
На Харківщині більше 4 тисяч абітурієнтів не з’явилися на ЗНО з української мови та літератури (відео)

ЗНО з української мови та літератури на Харківщині склали 18 тисяч абітурієнтів.

17-річний В’ячеслав Кіктєв щойно склав ЗНО з української мови та літератури. Окрім стандартного набору абітурієнта: сертифіката, паспорта та запрошення-перепустки цьогоріч до пункту тестування не допускали й без маски, каже хлопець.

В’ячеслав Кіктєв, абітурієнт

При этом еще при входе в аудиторию выдавали, при входе в зал. Честно говоря, нас просто запугивали, когда мы еще учились. Говорили: “Вы не сдадите, некоторые сознание теряли в аудитории”. Страх пропал, когда получил тетрадку.

Учасники тестування зазначають: при вході до кожної аудиторії були антисептики, а у приміщеннях знаходилися по 15 абітурієнтів. Стверджують, що дистанція між ними була не менше ніж 1,5 мети.

Габель Алієв, абітурієнт

Жарко было, душно и не особо удобно писать было. Из-за жары, из-за маски. А так все вполне нормально. Я особо не готовился из-за карантина, но так я могу сказать, что нормально, не особо сложно было.

У пунктах чергували медики і при вході всім вимірювали температуру, додають абітурієнти.

Віктор Вовк, черговий у пункті тестування

Ми кожному розповідали, що треба робити й про дистанцію, тобто в межах усього зазначеного.

За словами директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка, для проведення ЗНО в регіоні закупили більше 3,5 тисяч літрів дезінфекторів, 600 комплектів масок та щитків для персоналу, розмістили по два безконтактні термометри в кожному пункті тестування та інші засоби особистої гігієни.

Олександр Сидоренко, директор ХРЦОЯО

Загалом кількість учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які проходять через Харківський регіональний центр, – 45 тисяч учасників. Якщо бути більш точним – це 45162. По Харківській області процес супроводжують 4300 педагогів.

Сидоренко повідомив: ЗНО з української мови та літератури склали 18076 абітурієнтів. Ще 4636 не з’явилися. Наступне тестування відбудеться 2 липня. Завершиться основна сесія 17 липня хімією.

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.