• Вторник 22.09.2020
  • Харьков +13.94°С
  • USD 28.2
  • EUR 33.2

Парасоля замість стелі: мешканці аварійного гуртожитку на Харківщині просять допомоги (відео)

Общество    1241
Парасоля замість стелі: мешканці аварійного гуртожитку на Харківщині просять допомоги (відео)

Розвалюється на очах. Так описують стан свого помешкання мешканці гуртожитку у селищі Безлюдівка.

Ніна Сайтарлі, мешканка будинку №1 на Стадіонному в’їзді у Безлюдівці

Сколько ремонты не делались в квартирах – в течении года трескается полностью штукатурка. Дом садится. Постоянно садится дом. 

Так Ніна Сайтарлі відгукується про цей гуртожиток, який збудовано на Стадіонному в’їзді у селищі Безлюдівка.

Аварійний стан помешкання – це проблема, яка найбільше турбує місцевих. Бо на жахливому оздобленні фасаду справа не закінчується. Будинок просто розвалюється, скаржаться люди.

Ніна Сайтарлі, мешканка будинку №1 на Стадіонному в’їзді у Безлюдівці

На некоторых вторых этажах в туалетах общих, например. Там, где люди не могли делать  ремонт за свой счет, у них происходила такая ситуация, что у них выпадали последние кирпичи и просто можно было руку всунуть через стену. То есть, сидишь, делаешь свои дела и видишь окно в Европу.

Крокуємо разом із мешканцями всередину будівлі.

 

Залатали дырочку, вот так. Точно также и здесь. Чтобы хоть как-то не провалится и повесить сюда белье.

Тріщать не тільки стіни, а й дах і підлога, розповідають мешканці. Та додають: під час сильних дощів без тазів не обійтись – заливає і в коридорах, і в кімнатах, і у вбиральнях.

Артем Листопад, кореспондент 

А у цьому приміщенні, яке більше нагадає розвалини покинутої багатоповерхівки, аніж туалету, люди встановили такий собі “арт-об’єкт”. Ось ця парасоля слугує не тільки слугує елементом декору, а й використовується за призначенням. Зокрема, для людини, яка знаходиться у цей час в туалеті – аби її не залило водою.

Від кого чекати допомоги мешканці гуртожитку не знають, адже будинок не має балансоутримувача. Відповідно, комунальники ремонтувати його не беруться. До того ж, ані гарячої води, ані опалення, ані газу у домі немає. Як так сталося – питаємо у голови селищної ради.

Микола Кузьмінов, Безлюдівський селищний голова

Зараз вже немає такого, що ми беремо на баланс. Ми всі свої житлові будинки передали на управляючі компанії. Нехай вони створюють собі ОСББ і займаються. І ні від кого не будуть залежними, будуть потроху гроші відкладати. Будуть те ремонтувати, те ремонтувати. 

А от у підприємстві “Комунсервіс 2018”, яке тримає на балансі низку будинків у Безлюдівці, після нашого дзвінка пообіцяли прийняти на обслуговування і цей гуртожиток.

Ігор Либа, працівник ТОВ “Комунсервіс 2018” 

Если они определятся и там будет какая-то письменная заява – мы их примем на обслуживание. Но за это ж еще платить надо, а платить никто не хочет.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.