• Вторник 27.10.2020
  • Харьков +7.89°С
  • USD 28.34
  • EUR 33.49

Охоронці саду Шевченка побили відвідувачів: харків’яни вийшли на пікет у Харкові на підтримку постраждалих (відео, фото)

Общество    3566
Охоронці саду Шевченка побили відвідувачів: харків’яни вийшли на пікет у Харкові на підтримку постраждалих (відео, фото)

Понад 300 містян вийшли на пікет біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Люди висловлювали незадоволення діями охоронців у саду в центрі міста.

На думку пікетувальників, часто відвідувачі страждають від протиправних дій з їхнього боку. Зокрема учасників пікету обурили події, які сталися в саду Шевченка напередодні в п’ятницю. Йдеться про побиття двох студентів.

Постраждалі Діана та Сергій прогулювалися центром міста, коли несподівано дівчину почало нудити, розповіли закохані кореспонденту МГ “Об’єктив”. Тоді молоді люди відправилися до туалету в саду Шевченка. Однак до жіночої вбиральні була довга черга, через це пара пішла до сусідньої, чоловічої. Несподівано до них почали вдиратися невідомі люди у чорних футболках та кепках, каже Сергій.

“Я почав кричати, що дівчині погано, ми зараз будемо виходити. Навіщо ви вдираєтеся? Відчепіться, все нормально. За кілька хвилин до нас знову стучать у двері, намагаються відчинити двері. Нам вибили двері чи її відчинили ключем, був хлопок дверей, вдарили по дверях та їх вибили. Охоронці почали фотографувати, знімати. Діані в обличчя почали тикати телефоном.”, – розповів Сергій.

Після цього хлопець у чорному одягу витягнув Діану з кабінки, а от Сергія почали бити охоронці акцентував хлопець.

“Мене повалили на землю і почали бити. У моєї дівчини на руках залишилися синці. У мене розбита голова”, – поскаржився Сергій.

Сергій зазначив, що коли його відгамселили та відпустили з туалету – постраждалі подзвонили рідним, викликали копів та написали заяву до поліції. Вони пояснили, що в дівчини деякі проблемі зі здоров’ям. Тож нудота трапляється часто.

Однак замісник директора компанії “Антирейдер”, охоронної фірми, яка працює в саду Шевченка, Олег Черкашин запевнив: поки жодних доказів того, що хлопця побили саме їхні працівники, в них немає.

“Ми все це зробимо. Я не можу регламентувати свій час, як Ви хочете. Щоб я за годину чи дві розібратися в якихось моментах. Я вам вже прокоментував: на цьому відео немає жодного кадру, де наш співробітник когось бив”, – підкреслив Олег Черкашин.

Того ж дня схожа ситуація трапилася з іншим хлопцем Андрієм. Він розповів, що ліг на газон відпочити. Тоді охоронці силоміць почали стягувати його звідти. За словами Андрія він викликав поліцію й теж написав заяву про побиття.

 

Діана на Сергій наголосили: вимагатимуть покарання винних, а також звільнення охоронця з посади. А от пікетувальники вимагали переглянути правила саду Шевченка. Зокрема розв’язувати проблему жорсткого ставлення охоронців до відвідувачів та дозволити їм сидіти на газонах.

З такими вимогами молодь виступала біля пам’ятника Шевченку, однак комунальники облили пікетувальників водою під виглядом того, що за розкладом зараз потрібно полити траву.

Нагадаємо під час акції більше 300 харків‘ян босоніж ходили по газонах в саду Шевченка.

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.