• Суббота 05.12.2020
  • Харьков -4.22°С
  • USD 28.3
  • EUR 34.4

У будинку на вулиці Миру люди ховаються від дощу у квартирах під парасольками (фото)

Общество    828
У будинку на вулиці Миру люди ховаються від дощу у квартирах під парасольками (фото)

У будинку в Індустріальному районі Харкова люди нарікають на комунальне лихо.

Вони розповіли, що дах їхньої п’ятиповерхівки пропускає вологу, тож під час дощів вода потрапляє просто до їхніх квартир.

Про це кореспонденту МГ “Об’єктив” розповіли мешканці будинку № 108 на Вулиці Миру. Вони пояснили, що під час злив у квартирах розставляють тазики, аби вода не заливала інші оселі. Однак навіть вони не здатні стримувати вологу, тож додатково розміщують у житлах парасольки.

“А ми не здатні ремонт зробити – все псується. Як сильний дощ – йдеш у квартирі, як по калюжам. 3 роки тому просинаюсь вночі – вода. Думаю: звідки вода? А дощ йде й скрізь стіни до мене тече”, – розповіла мешканка будинку Олександра Поліщук.

Через постійні затоплення на верхніх поверхах зіпсувався ремонт, з’явилася пліснява. Мешканці нарікали, що живуть в таких умовах вже близько 15 років. Запевнили, що намагалися власними силами зробити ремонт даху, однак пояснили: щоб вирішити проблему необхідно провести комплексний ремонт. До того ж цим мають зайнятися фахівці.

Своєю чергою у філії жилкомсервісу Індустріального району запевнили: проводили ремонт близько 5 років тому. Та пообіцяли: наступного року дах мають полагодити. Тож чекають, коли на роботи виділять кошти з міського бюджету.

“Теча даху є на Миру 108, був ремонт, але, мабуть, не дуже якісний, тож була повторна теча. Вони стоять у ремонті покрівлі на 2021 рік. Течій покрівлі дуже багато, я не є виконавцем робіт, буде все виконане, як будуть кошти”, – пояснила начальниця дільниці “Жилкомсервісу ” № 49 в Індустріальному районі Любов Степанова.

Нагадаємо, “Червоний” Харків: лікарні розширять, а в “інфекційці” побудують кисневу магістраль.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Артем Некрасов
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.