• Понедельник 18.01.2021
  • Харьков -12.11°С
  • USD 28.05
  • EUR 34.01

Частина тварин у Харківському зоопарку заселиться до нових будинків у грудні (відео)

Общество    602
Частина тварин у Харківському зоопарку заселиться до нових будинків у грудні (відео)

Реконструкція зон у Харківському зоопарку і досі триває.

Перші мешканці Харківського зоопарку потроху починають освоювати свої нові будинки, хоч реконструкція триває. Деякі тварини вже оселилися в зонах «Стежка тигра», «Королівство слонів», «Африканське сафарі», «Планета мавп», а також у Будинку жирафів.

Олександр Харченко, голова компанії-забудовника Харківського зоопарку

Мы переселили японских макак, оленей, капибаров, птичек переселяем на этой неделе, леопардов, слонов переселим в первой декаде ноября, будут переведены в бегемотник, кенгуру.

Реконструкція зоопарку розпочалася ще у 2016. Його поділили на зони, в кожній перебуватимуть тварини одного кліматичного поясу. Також планують створити контактний зоопарк площею 5200 квадратних метрів і океанаріум. За даними активістів-антикорупціонерів, тільки на будівництво останнього з міського бюджету виділили пів мільярда гривень. Харченко зазначає, що цю локацію буде реалізувати найважче.

Олександр Харченко, голова компанії-забудовника Харківського зоопарку

Мы не строили его, он самый дорогой, самый большой. И это уникальное сооружение было, оно и по объему самое большое. Там, где я был – мы утрем нос Вене и Берлину по зоопаркам.

У міськраді зазначають, що об’єкт будують згідно із вимогами Всесвітньої організації зоопарків та океанаріумів. Якщо вони будуть виконані, Харків отримає слонів, жирафів, білих ведмедів та навіть пінгвінів. Зоопарк мають відкрити наступного року до Дня міста. Раніше мер Геннадій Кернес повідомляв, що вхід до всіх зон, окрім океанаріуму, буде безкоштовний. Загальна вартість реконструкції наразі сягає близько 2,5 мільярдів гривень.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.