• Четверг 03.12.2020
  • Харьков -4.22°С
  • USD 28.44
  • EUR 34.32

У 2021 році в Україні почнуть будувати 5 сучасних медмістечок — Зеленський

Общество    469
У 2021 році в Україні почнуть будувати 5 сучасних медмістечок — Зеленський

Президент Володимир Зеленський зробив заяву про те, що наступного року розпочнеться будівництво та оснащення 5 медичних містечок.

Про це повідомили у пресслужбі Офісу президента.

Будівництво має розпочатися вже наступного року, таку заяву президент зробив у Слов’янську на Донеччині, куди поїхав з робочою метою, зокрема для відкриття реконструйованого Обласного діагностичного центру з консультативною поліклінікою.

«У нас є завдання – зробити п’ять медичних містечок по Україні. Ми їх зробимо», – сказав Зеленський.

Президенту продемонстрували готовий план будівництва нової лікарні у Краматорську. Заклад має бути багатопрофільним, окрім того, саме ця лікарня буде флагманом у плані з п’яти.

Планується, що сучасна, обладнана за останнім словом техніки медустанова у Краматорську стане тим центром, де зможуть отримати високоспеціалізовану медичну допомогу понад 2,5 млн мешканців Донеччини, Луганщини та Харківщини. Зокрема у лікарні планується потужний діагностичний відділ та лабораторія, декілька стаціонарних відділень різного напрямку.

Вартість першої черги будівництва становить 5,9 млрд грн, загальний кошторис – 8 млрд грн. Володимир Зеленський підтвердив, що фінансування для цього проекту буде своєчасним. При цьому президент сказав і таке: потрібно шукати можливості для позабюджетного фінансування, аби збудувати всі містечка одночасно, а не розтягувати будівництво на кілька років.

Раніше повідомлялося про існуючі проблеми у одній з лікарень Харкова.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Олександра Пруднікова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.