• Вторник 27.07.2021
  • Харьков +23.99°С
  • USD 26.98
  • EUR 31.81

Мешканка Барвінкового звинувачує акушерів у смерті дитини під час кесаревого розтину (відео)

Общество   
Мешканка Барвінкового звинувачує акушерів у смерті дитини під час кесаревого розтину (відео)

Мешканка міста Барвінкове два роки судиться із лікаркою та медзакладом – через смерть дитини під час кесаревого розтину.

Наталія Остріжня, постраждала

Я пришла на кесарево сечение со здоровым, доношенным ребенком. А ушла с гробом из морга.

35-річна Наталія й досі з жахом згадує, як втратила дитину просто під час операції. Це була довгоочікувана, вже друга вагітність. Разом із чоловіком жінка виховує 8-річну доньку, того разу мав народитися хлопчик. Упродовж 8 місяців усі аналізи та УЗД – не виявляли жодних патологій. Але на останньому ультразвуковому дослідженні виявилося, що в дитини обвиття пуповиною.

Наталія Остріжня, постраждала

При этом дату кесарева мне врач не назначала. Было сказано, что я должна находиться две недели еще в отделении. Я задавала вопросы: что я там буду делать? Мне сказали: будешь сдавать анализы и будешь просто под наблюдением.

За два тижні кесарів розтин таки призначили. Просто під час операції малюк помер через удушення “істинним вузлом”, який утворився на пуповині.

Тетяна Прихода, завідуюча акушерсько-гінекологічним відділенням Барвінківської ЦРЛ

Це виявляється, коли ось народилась дитина і ця патологія виявляється. Її так не побачиш .02:14 СКЛ 02:49 Дитина ж росте і активнічає. Він ще обвився три рази за шию і за ручку. Оце таке 4-кратне в нього обвиття. І коли народжуватися – цей вузел дуже затянувся, то есть він передавив всі сосуди. Ну все, що від мене залежало, я все робила.

Жінка в лікарні працює 32 роки, із яких 13 – займає посаду завідуючої акушерсько-гінекологічним відділенням. За весь час медичної практики вона вперше опинилася в статусі обвинуваченої. Суди тривають два роки.

Ольга Троценко, адвокат обвинуваченої

Татьяна Владимировна, обозначив ей риски, ей сказала, что нужно рожать в Харькове в перинатальном центре. Она ответила, что нет, меня будет кесарить главный врач и я буду рожать здесь. Единственная ошибка врачей в данном деле – это их юридическая неграмотность в том, что они не зафиксировали эти отказы, не составили соответствующие акты и не приняли соответствующие меры.

 

Така патологія зустрічається нечасто, каже головний лікар медзакладу. Саме він оперував Наталію того дня.

Олександр Халєєв, головний лікар Барвінківської ЦРЛ

Там стоило лишь только ручкой двинуть и затянуть этот узел так, что я его не мог развязать, сразу после того, как мы ребеночка… Не мог, насколько он тяжело был завязан. Ну в чем вина? В чем вина врачей?

 

Наталія прагне й грошової компенсації. Жінка подала позов на 4 тисячі гривень матеріальної та 800 тисяч –моральної шкоди. Стягнути ці гроші вона хоче з Тетяни Приходи та медзакладу в різних долях. Попри те, що сама лікарка своєї провини не бачить, судмедексперти встановили: до загибелі малюка призвела саме недбалість медикині.

Вікторія Кльонова, старша слідча СУ ГУПН у Харківській області

Недообстеження стану породілля та її плоду, непроведення в комплексі необхідних аналізів та додаткових досліджень, з затримкою часу щодо проведення кесаревого розтину, в комплексі це все призвело до настання смерті доношеної, здорової дитини в утробі матері.

Поки тривають суди, більшість місцевих стали на бік лікарки.

Наталія Остріжня, постраждала

Меня не берут на работу, потому что было сказано мне: “Ну она же судится с врачами! Вы же не хотите, чтобы у вас были проблемы?”. Хочу обратиться ко всем жителям этого города: на моем месте может оказаться каждая, и не дай Бог вам пройти через то, что прошла я. 

Якщо провину лікарки таки доведуть, окрім заборони медичної практики їй загрожує позбавлення волі до 2 років.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Алевтина Семенова

Вы читали новость: «Мешканка Барвінкового звинувачує акушерів у смерті дитини під час кесаревого розтину (відео)»; из категории Общество на сайте харьковской телерадиокомпании «Simon»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Категории: Общество, Харьков; Теги: , , , ;
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в вашей стране и городе;
  • • Дата публикации материала: 18 ноября 2020 в 16:07;
  • Корреспондент Алевтина Семенова в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Мешканка Барвінкового звинувачує акушерів у смерті дитини під час кесаревого розтину (відео)".

×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.