• Суббота 16.01.2021
  • Харьков -8.16°С
  • USD 28.06
  • EUR 33.99

Знущається над собаками та вбиває пухнастих: у селищі Новопокровка чоловік відстрілює господарських тварин

Происшествия    454
Знущається над собаками та вбиває пухнастих: у селищі Новопокровка чоловік відстрілює господарських тварин

Жителька селища міського типу Новопокровка звинувачує сусіда у вбивстві собаки. За словами власниці загиблого чотирилапого, їхній сусід знущається й над іншими тваринами в смт.

Кореспонденту МГ «Об‘єктив» власниця вбитого собаки Світлана Самочкіна розповіла, що її улюбленця вони разом із чоловіком уже рятували від розправи сусіда Михайла.

«Він йшов по городу, у нього на мотузці 2 цуценя висіли. Він йшов до мого чоловіка похвалитися. Чоловік почав їх рятувати. Один уже був мертвий, а Ельф залишився у нас жити. Це було в червні, він до нас звикав дуже довго, тому що ближче до вересня він почав підпускати до себе людей», – розповіла Світлана.

Після кількох місяців реабілітації собака почав підпускати до себе людей. Він прожив із подружжям 2 роки. Того фатального дня, 13 листопада, вони разом із чоловіком займалися хатніми справами. А Ельф із ще одним їхнім собакою гралися на подвір‘ї. Несподівано вони почули постріл.

«Вони почали бігати один за одним і пробігали повз його городу і він застрелив його. Він сказав: «Чому він забіг на мій город?». Тому він його застрелив. Там у нас сусіди, які до нього ближче живуть – теж він торік у них застрелив собаку. Також він застрелює вуличних собак»,-поділилася Світлана.

Мешканці Новопокровки розповіли, що чули, нібито Михайло вбиває чотирилапих.

«Люди кажуть, що тут живе чоловік, який нібито вбиває собак. – Значить цей. Він правда вбиває собак. Я чула, що вбив чиюсь собаку, але я не знаю – чию. Він з нами не спілкується взагалі. У нього є родина, в них двоє дітей, має своїх тварин», – розповіла мешканка смт Дар’я.

Сам Михайло двері журналістам не відчинив. Господарка вбитої собаки Світлана зазначила, що вже подала заяву до поліції. Тепер чекає справедливого покарання для кривдника їхнього чотирилапого.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.