• Четверг 15.04.2021
  • Харьков +5.78°С
  • USD 27.98
  • EUR 33.48

У Харкові водії скаржаться на те, як відремонтували Балашовський міст (відео)

Общество    3628
У Харкові водії скаржаться на те, як відремонтували Балашовський міст (відео)

У Харкові поменшало заторів через те, що водії тепер знову можуть їздити Балашовським мостом.

Світлана Єченіна, кореспондентка

Нарешті рух Балашовським мостом відновили. Відповідно, поменшало і заторів у місті. Споруду ремонтували з 1 серпня і сьогодні перед містянами постала ось така картина.

В’ячеслав, водій

Мост, середина моста, вообще нетронута. Если делали погода, то хотя бы до конца его доделали. Ну, а что рельсы торчат в 5 сантиметров машина не переедет ничего.

Богдан, водій

Края сделали, отбойнички поставили, асфальт – все новое. Это технологии там какие-то, я там даже не знаю какие-то европейские. Ну а середину где они делали? Ну, это же неправильно блин. Уже что до конца не доделано, блин.

А от місцеві мешканці запевняють: раді цьому ремонту.

Людмила, місцева мешканка

Мы здесь живем давно уже и таких ремонтов я не видела. Они долали досконально, снимали все слои и под. мостом. И строители рабо тали под. наблюдением там ни перекуров…

Нагадаємо, тендер на ремонт споруди провели ще у 2018 році. А цього літа проїзд мостом перекрили та почали його відновлювати. Через це заторів у місті стало значно більше, адже сусідній Московський проспект, який є головною транспортною артерією міста, теж частково перекритий через ремонтні роботи. З приводу теперішнього стану Балашовського моста у мерії відповіли – цього року зробили все можливе в рамках бюджету міста.

Сергій Дульфан, директор департаменту інфраструктури Харківської міськради

Очень сложное, очень интересное было выполнено проектирование, были самые современные технологии применены. Но как любая сложная технология это требует времени. Даже если бы мы успевали выполнить – у нас бы это не получилось, потому что до того, как мы будем заниматься реконструкцией собственного конструктива, необходимо, чтобы ЮЖД выполнила замену двух балок.

У “Південній залізниці” пообіцяли замінити ці дві балки вже наступного року. Одразу після цього, запевнили у мерії, середня частина мосту стане нарешті проїзною, а також з’явиться верхній шар асфальту на вже зроблених частинах, зараз його теж не ще встигли покласти. Світлана Єченіна, Юрій Чорнгобук, МГО

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: София Красникова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.