• Четверг 15.04.2021
  • Харьков +6°С
  • USD 27.98
  • EUR 33.48

“Південна Америка” в центрі Харкова: хто став її мешканцем

Харьков    566
“Південна Америка” в центрі Харкова: хто став її мешканцем

Хвиля масових переселень до покращених умов не припиняється в зоопарку. Відтепер у центрі Харкова ми матимемо власну “Південну Америку”, де мешкатимуть, зокрема, міссісіпській алігатор та компанія центральноамериканських гризунів.

Це – Віра, вона алігатор. А ось – центральноамериканські гризуни агуті. Поєднує їх відтепер шматочок “Південної Америки” в Харківському зоопарку. Як розповіли робітники установи, тварини перебралися до нових вольєрів, де Віра грітиме лапки під інфрачервоними лампами та занурюватиметься у кварцовий пісок.

Жанна Сивуха, речниця Харківського зоопарку

Просторий вольєр у 42 квадратні метри алігатор освоює обережно і поступово. Улюблене місце Віри – басейн із підігрівом. Вода у ньому підтримується на позначці 23-25 градусів тепла.

Знайомство із сусідами чекало на п’ятьох агуті, бо до них тут вже оселилися мармозетки. Але, як розповіли в зоопарку, вольєра площею (34) тридцять чотири квадратні метри достатньо, аби кожен ссавець почував себе тут комфортно.

Жанна Сивуха, речниця Харківського зоопарку

До нових мешканців примати поставилися гостинно, адже по суті агуті займають лише нижній ярус вольєру, вкритий сосновою корою, яку для створення оптимального клімату щоденно зволожують.

Агуті освоїлися максимально, підмічають у зоопарку. Споживають багато фруктів та овочів, бігають своєрідними лабіринтами з труб або відпочивають у будиночках. А ось “легенда”, або як її ще називають “старійшина зоопарку”, Віра поступово та з обережністю досліджує власні квадратні метри. Відкрити ж заклад для відвідувачів обіцяють на День міста. За підрахунками антикорупціонерів, загальна вартість реконструкції складе більше 2 мільярдів гривень.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Аліка Піхтерева
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.