• Чт 20.06.2024
  • Харьков  +15°С
  • USD 40.54
  • EUR 43.57

Медперсонал дитячих паліативних відділень харківських лікарень отримуватиме надбавки (відео)

Общество   
Медперсонал дитячих паліативних відділень харківських лікарень отримуватиме надбавки (відео)

За три роки існування відділення було надано допомогу понад 300 важко хворих малюків.

За три роки роботи в паліативному відділенні — хоспісі на базі дитячої лікарні №5 — спеціалізовану допомогу отримали понад 300 малюків, що мають важкі недуги. Вони і зараз під постійним супроводом фахівців, які надають їм необхідне лікування як в умовах стаціонару, так і амбулаторно. Та навіть з виїздом до хворих додому.

Олена Помазуновська, завідуюча відділенням паліативної допомоги

Каждому ребёнку подбирается индивидуальная программа питания, лечения, наблюдения, реабилитации и мы этих детей уже наблюдаем пожизненно, не только останавливаясь на 18 годах, в палиативной помощи сейчас можно продлевать наблюдение, поэтому наблюдаем детей и старше 18 лет.

Депутати фракції «Блок Кернеса — Успішний Харків» виступили з ініціативою — підвищити заробітну плату медпрацівників паліативних відділень в дитячій лікарні № 5 та №17 лікарні за рахунок щомісячних перерахувань депутатських благодійних коштів. Медперсонал щомісяця отримуватиме надбавки — від 1000 до 2700 гривень.

Ігор Терехов, в.о. Харківського міського голови

Потребностей всегда море. Нужно покупать и для выездных бригад переносные УЗИ-аппараты и многое другое оборудования. И это надо делать, и это надо делать и за счёт городского бюджета, и привлечения благотворителей и денег НСЗУ. Ещё вы видели открывается новое отделение психиатрии, для нас это крайне важно.

Роботу дитячого хоспісного відділення, де надається спеціалізована медико-соціальна допомога, гідно оцінюють і столичні фахівці. Зазначають, харківський досвід заслуговує поширення по всій країні.

Василь Князевич, голова правління Української ліги паліативної та хоспісної допомоги

На сьогоднішній день — це найкращий варіант, який я бачу. На рівні держави ще не вдалося зробити максимальне фінансування, а ці кроки, які тут з’являються, дуже важливі. Це приклад і будемо його розповсюджувати для всієї України.

Крім створення мобільних бригад для надання паліативної допомоги вдома, у Харкові планують відкрити і спеціалізований дитячий садок.

Ігор Терехов, в.о. Харківського міського голови

Решение об открытии садика для аутистов — это осознанное решение, которое было принято заранее. Я сегодня ещё раз убедился, что мы на правильном пути. Я обговорил с врачами как это сделать правильно, потому что это будет не простой садик.

І такий проєкт, впевнений Терехов, цілком реальний, бо для того у харківських фахівців є і досвід, і можливості, а головне бажання.

Популярно

Вы читали новость: «Медперсонал дитячих паліативних відділень харківських лікарень отримуватиме надбавки (відео)»; из категории Общество на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе;
  • • Дата публикации материала: 26 марта 2021 в 19:08;
  • Корреспондент в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "За три роки існування відділення було надано допомогу понад 300 важко хворих малюків".