• Вторник 20.04.2021
  • Харьков +9.45°С
  • USD 28.01
  • EUR 33.71

Слони отримали апартаменти в центрі Харкова площею 1,5 тисячі квадратних метрів (відео)

Общество    481
Слони отримали апартаменти в центрі Харкова площею 1,5 тисячі квадратних метрів (відео)

У слонів Ауна і Тенді – новосілля. Тварини поступово знайомляться зі своїм новим літнім вольєром. Площа цих апартаментів складає 1412 квадратних метрів, зазначають у Харківському зоопарку.

Жанна Сусло, речниця Харківського зоопарку

У комплексі під назвою “Королівство слонів” це не єдиний зовнішній вольєр. Отож, велетням буде де розгулятися. Адже площа нового комплексу майже у 6 разів більша за ту, що слони займали раніше.

У зоопарку розповідають: до апартаментів слони ставляться з обережністю та цікавістю. Аун і Тенді досліджують усе хоботом. Новий вольєр від старого відділяють лише двері. Тож у слонів є можливість обирати, де саме гуляти.

Жанна Сусло, речниця Харківського зоопарку

До речі, усі двері гідравлічні, відкриваються дистанційно. Зазвичай до нових володінь слони заходять по черзі. Аби адаптація пройшла комфортніше, кіпери намагаються заохотити до прогулянок по королівству за допомогою смаколиків. У годівниці, що знаходяться у стінах і на стовбурах дерев, кладуть сіно, овочі і фрукти.

У зоопарку додають: на стінах – скульптурний бетон, а стовбури дерев виконують ще і функцію чесалок. На піщаній підлозі розмістили валуни. Аби слони могли сховатися від дощу або просто побути в тіні, у вольєрі є навіс з очерету. Відкрити зоопарк обіцяють на День міста. За підрахунками антикорупціонерів, загальна вартість реконструкції складе більше 2 мільярдів гривень.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Вікторія Яковенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.