• Четверг 06.05.2021
  • Харьков +7.89°С
  • USD 27.73
  • EUR 33.28

Від пісної їжі людина стає більш активною – професор університету харчування

Интервью    1061
Від пісної їжі людина стає більш активною – професор університету харчування

Тим, хто постить, залишилося “протриматися” тиждень. І в цьому безумовно допоможе інтерв’ю професора Олексія Варипаєва – автора низки наукових робіт, зокрема, присвячених темі філософії їжі.

Науковець з Харківського державного університету харчування та торгівлі, професор кафедри соціальних, гуманітарних та правових дисциплін Олексій Варипаєв у розмові з МГ “Об’єктив” розповів про традицію християнського посту, його релігійний та світський сенс.

У ранньому християнстві пост був один, зараз число пісних доходить до 200

 – Коли на Харківщині виникла традиція християнських постів?

Традиція виникла з появою відповідно, християн, а в цьому питанні є деякі різночитання. Раціонально зводити християнські, а потім православні традиції до часів Київської Русі, а з виникненням Харкова в 1654 році ці традиції зміцнилися та стали повсюдними. Слід зазначити, що в ранньому християнстві пост був один, церква дотримувалася його в пам’ять страждань Ісуса Христа, а в подальшому розвитку православної церкви в окремі роки число пісних днів доходить до двохсот. І через неможливість влаштувати святковий стіл з непісними стравами Церква в пісні дні не проводить таїнство вінчання.

– Який релігійний сенс Великого посту?

Християнський піст – це добровільне самообмеження в їжі, розвагах, спілкуванні з людьми. Вправа духу на шляху до порятунку – з богословської точки зору.

Вважається, що піст походить від подвигів Мойсея, який не їв хліба і не пив води сорок днів перед отриманням Скрижалів Заповіту від Бога.

Іоанн Хреститель все життя провів як аскет-пісник. Істотне правило посту полягало в тому, щоб не їсти більше одного разу в день, їсти тільки ввечері. Утримуватися треба було від вина, солодкого і поживного, проводити день в самоті і молитві.

Великий піст складається з семи тижнів, причому кожен тиждень дуже важливий, і для церкви відзначаються і читаються важливі молитви і служби, присвячені певним святим. Наприклад, перший тиждень Великого посту і останній тиждень посту дуже суворі. На першому тижні посту дозволено сироїдіння і сухоядіння – без прийому олії, і суворий піст, тобто повне утримання від їжі і бажано від питва. У ці дні особливо суворі середа і п’ятниця, які залишаються і в наступні дні року пісними, оскільки таким чином віруючі християни оплакують середу, коли Христа зрадили і заарештували, і сумують за п’ятницею, коли Христа розіп’яли і вбили.

 

“Якщо людина може відмовитися від прийому певних продуктів, то є надія, що зможе подолати свої гріхи”

– Скільки разів на день у Великий піст можна приймати їжу? Що можна і чого не можна їсти у Великий піст?

Вживання пісної їжі називається говінням, коли утримуються від прийому скоромної їжі. Існує поділ в дотриманні посту для ченців і для мирян. Віруючі дотримуються постів в пам’ять про розп’яття і воскресіння Ісуса Христа. Ісус Христос постився сорок днів, і тому християнський піст триває сім тижнів. Сім тижнів – це сорок вісім днів, і потрібно розуміти, що пост християнський має не тільки гастрономічний вимір, тобто відмову від скоромної їжі, від м’яса, молочних продуктів і риби. Найважливіше в християнському пості – це душевний і духовний піст, тобто це і тілесний, і в більшій мірі духовний піст, коли людина бореться зі своїми гріхами.

Ідеалом поведінки в цей час є прагнення ні з ким не сваритися, піти більше в усамітнення, в молитву. Відмова вживати скоромну їжу важлива для того, щоб підтримувати силу духу. Якщо людина може відмовитися від прийому певних продуктів, то є надія, що людина зможе перемогти і подолати свої гріхи.

– Чи є категорії людей, для яких можливі обмеження правил посту?

Правил посту саме в продуктах та в прийомі їжі можуть дотримуватися з певними обмеженнями хворі, вагітні, матері-годувальниці, військовослужбовці, а також люди, які працюють важкою фізичною працею. Для них правила пом’якшуються, щоб у них були сили або виконувати важку роботу, або не втратити здоров’я.

“Забути про розваги та перегляд телевізору”

– Страви, які дозволено їсти у Великий піст, за своїми властивостями зміцнюють організм або, навпаки, знижують його активність, сприяючи пригніченню пристрастей?

Як показує практика, основна маса віруючих, які дотримуються посту, утримуються від прийому скоромної їжі, м’ясо-молочних продуктів, риби. Вважається, що, вживаючи в їжу рослинні продукти, овочі, фрукти, крупи, горіхи, які є низькокалорійними, людина, стоншує свою тілесну оболонку, набуває силу духу і бадьорості, а також здатності замислитися над своїм життям, над своїми гріхами та винайти можливість боротися з ними.

Ще одне важливе правило – це перебування під час усіх постів в молитві. Найважливіше – виконувати Таїнство покаяння і приймати Таїнство причастя Тіла та Крові Христових.

Під час Великого посту є свята, в які допускається послаблення при прийомі їжі. Це Благовіщення, яке завжди святкується сьомого квітня, і Вербна неділя, яка відзначається віруючими за тиждень до Великодня. У ці дні дозволяється риба, також у Лазареву суботу перед Вербною неділею дозволяється рибна ікра.

– У чому полягає духовний аспект Великого посту?

Хочу зазначити, що при відповіді на запитання у цьому інтерв’ю, я користаюся досвідом своєї улюбленої дружини Тетяни, яка вже близько двадцяти років дотримується постів, відвідує церковні служби та має великий практичний досвід. Важливо усвідомлювати, що не тільки харчовий аспект дуже важливий, а, як вважає православна церква, це саме духовний і душевний піст, і людині важливо під час посту забути про розваги, перегляд телевізору. А ось те, що увійде в нашу голову, наше серце, те осяде надовго.

“Пісні страви однозначно зміцнюють організм”

– Які страви дозволяється у піст вживати монахам?

За монастирським правилом, яке в кожному монастирі своє, в основному під час Великого посту монахи приймають їжу двічі на добу. У ті тижні, коли дозволена їжа варена, тоді це їжа з олією. Також дозволяється їжа варена, але без олії. Це різні супи, овочеві каші, рагу з додаванням грибів, овочів, пісна випічка, фрукти, горіхи. Пісна кухня намагається бути різноманітною і смачною, але все ж акцент, зміщений на духовний стан людини, на її боротьбу зі своїми гріхами, оскільки тілесний піст без духовного посту, тобто відмова тільки від скоромної їжі, – це просто дієта, це не є християнським постом.

– Як дотримання посту відображується на життєвих силах людини?

На думку і церкви, і авторів багатьох наукових досліджень в області харчування, пісні страви під час посту однозначно зміцнюють організм людини, людина стає більш активною, при цьому отримує здатність вгамовувати свої пристрасті. Адже це і є найважливішим завданням поста – упокорити свої пристрасті, хіть і побороти зло.

– Як в Харкові проходить Великий піст?

У Великопісний період Харків відкладає відповідно до канонів православної церкви всяку урочистість в богослужінні, за винятком субот і неділь, особливо широко використовується читання псалтирі, в усі церковні служби вводиться молитва Святого Єфрема Сиріна з великими поклонами.

Особливий день Великого посту – четвер п’ятої седмиці – це стояння Марії Єгипетської, особливістю цього дня є необхідність повністю прочитати канон Андрія Критського.

Дуже важливо у Великий піст робити поминання покійних, так звані батьківські суботи. Ці суботи називаються малими батьківськими, заупокійними суботами.

Для звичайних віруючих Великий піст – це духовна підготовка до святкування Великодня, Світлого Воскресіння Христового, яке щороку приносить у світ оновлення, радість і прагнення до нового кращого життя.

Ілюстрації надані професором Варипаєвим. 

Нагадаємо, в Харкові не планують посилювати карантин на Великдень і травневі свята.

Читайте також: Найдорожчий серед областей: у скільки харків’янам обійдеться великодній кошик (відео).

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Микита Івлєв
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.