• Понедельник 03.10.2022
  • Харьков
  •   +9°С
  • USD 36.57
  • EUR 35.64

Екоініціативи та література для дітей — у найбільшому видавництві Харкова та України розповіли про власні проєкти (відео)

Общество   
Екоініціативи та література для дітей — у найбільшому видавництві Харкова та України розповіли про власні проєкти (відео)

Під час підприємницького ярмарку у Харкові презентували дитячу розважальну та навчальну літературу, а ще показали друкарський верстат.

Юлія Єрьоменко, головна редакторка інклюзивної літератури видавництва «Ранок»

Подача матеріалів повинна бути доступнішою. Менше деталей або шрифт. Ось для дітей з дифлексією. Це коли дитині важко читати. То ми робимо шрифт трошки ширший.

Юлія Єрьоменко розповідає про літературу для дітей з особливими потребами. У Харкові такі книжки, зокрема, створює видавництво «Ранок». Літературу цього напрямку, а також навчальну та дитячу друкарня випускає понад 20 років. Все різномаїття продукції можна було роздивитися й навіть почитати на виставці підприємств на майдані Свободи у Харкові.

Клим, харків’янин

Я про драконов книжку смотрел. Разные драконы и динозавры. И у них есть свой остров и свое гнездо, где они сажают яйца и ждут своих динозавриков.

Малеча роздивляється експозицію та знайомиться з роботою верстата. Була б можливість, усе обладнання перевезли би на оглядини для дітей, жартують у видавництві.

Віктор Круглов, гендиректор видавництва «Ранок»

Книжка розвиває критичне мислення. Книжка розвиває можливість і уміння фокусуватися, тому що це дійсно проблема для сьогоднішніх людей у зв’язку з розвитком соцмереж. Видавництво «Ранок» є найбільшим видавництвом в Україні, ми видаємо найбільше книжок — кожного дня виходить нова книжка.

За особливий внесок під час виставки нагородили деяких працівників видавництва — друкарника Романа Вакуленка та завідувачку інформцентром Тамару Ластовку. Жінка працює у видавництві з моменту його відкриття.

Тамара Ластовка, завідувачка інформцентру видавництва «Ранок»

У нас є бібліотека, є архів в якому я хазяйка.

Видавництво багато років займається екоініціативами. Зокрема, використовують папір з вторсировини, налагоджують виробництво вітчизняного екоскотчу та навіть розробили антибактеріальний папір, каже гендиректор «Ранку». А нещодавно екокнига «Зберегти місто» стала першим українським виданням, що увійшло до списку рекомендованих до прочитання Книжковим клубом ООН і Міжнародною Асоціацією видавців.

Категории: Общество, Харьков; Теги: , , , , , ;
Чтобы узнавать о самом важном, актуальном, интересном в Харькове, Украине и мире:
подписывайтесь на нас в Telegram и обсуждайте новости в нашем чате
присоединяйтесь к нам в соцсетях: Facebook , Instagram , а также Google Новости
смотрите в Youtube, TikTok, и на Телеканале Simon
Автор: Олег Фінченко

Вы читали новость: «Екоініціативи та література для дітей — у найбільшому видавництві Харкова та України розповіли про власні проєкти (відео)»; из категории Общество на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в вашей стране и городе;
  • • Дата публикации материала: 5 мая 2021 в 19:03;
  • Корреспондент Олег Фінченко в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Екоініціативи та література для дітей — у найбільшому видавництві Харкова та України розповіли про власні проєкти (відео)".

×
[contact-form-7 id="157" title="Сообщить новость" html_class="b-formMessage"]