• Понедельник 17.05.2021
  • Харьков +26.3°С
  • USD 27.61
  • EUR 33.48

У Харкові згадали протести 2013 року (фото)

Харьков    642
У Харкові згадали протести 2013 року (фото)

Харків’яни зібралися на акцію, щоб відзначити День Гідності та Свободи.

21 листопада розпочиналися одні з найважливіших подій для України – Помаранчева революція у 2004 році та Революція Гідності у 2013. Люди виходили на вулиці протестувати проти тодішньої влади, яка скасувала процес підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом.

Біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралися сотні людей для святкування 7 річниці революції.

“Нам важливо показувати, що ми – Україна і нам є що сказати. Сьогодні ми пригадали події, які почалися 7 років тому для того, щоб зробити висновки. Треба думати над тим, в якому напрямку далі рухатися. Я був на Майдані і для мене це священний день, адже він про боротьбу людей за мабутнє України. Наше суспільство стало іншим і ми стали сильнішими”, – розповів організатор Остап Молявко.

На заході також презентували 7 вимог до влади, які, ймовірно, передадуть Президенту України Володимиру Зеленському.

“Сьогодні ми зачитали наші вимоги до нової української влади. Вони стосуються незворотності проєвропейського шляху, фінансування армії, протидії корупції та фінансової допомоги для бізнесу під час карантину. Цим ми хочемо нагади, що цінності Майдану є універсальними для всіх українців”, – зазначив Остап.

Ольга Дунь була учасницею харківського Майдану і стверджує, що ці події змінили українців.

“Нам було важко, але ми відстояли Україну. Ці події пробудили свідомість у суспільства, з’явилося відчуття відповідальності за майбутнє держави. Сьогодні я прийшла сюди, бо для мене важливо згадати як все починалося. Це допоможе нам уникнути нових помилок”, – розповіла учасниця акції.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Віталій Залевський
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.