• Суббота 16.01.2021
  • Харьков -9.22°С
  • USD 28.06
  • EUR 33.99

Харківські залізничні лікарні не прийматимуть важких хворих на COVID

Общество    951
Харківські залізничні лікарні не прийматимуть важких хворих на COVID

Лікарям дадуть час «на адаптацію», повідомив заступник голови Харківської ОДА Тарас Пастух.

З 27 листопада Клінічна лікарня на залізничному транспорті №1 почала приймати перших коронавірусних хворих. Наразі залізничні лікарні №1 та 2 розгортають роботу у повному обсязі. 

Про це на брифінгу 30 листопада повідомив заступник голови Харківської ОДА Тарас Пастух. Минулого тижня лікарні підписали договори з Національною службою здоров’я України, що і надало змогу починати приймання хворих.

Щоб не возити у дві лікарні по 2-3 пацієнти, тому ми прийняли рішення запустити одну лікарню. Наскільки мені відомо, сьогодні тут вже перебуває 6-7 пацієнтів, які отримують допомогу. Ми просили екстрену допомогу, щоб у першу чергу сюди не возили тяжких та дуже важких, щоб дати лікарям можливість адаптуватися до цієї роботи”, – розповів Пастух.

Раніше повідомлялося, що Клінічна лікарня на залізничному транспорті №1 готова прийняти до 100 хворих. Лікарня отримала 50 кисневих концентраторів та має 10 кисневих точок. 

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.