• Вторник 02.06.2020
  • Харьков +17°С
  • USD 26.82
  • EUR 29.8

Немає масок та старі апарати штучного дихання. Що відбувається у дитячій інфекційній лікарні

Харьков    2250
Немає масок та старі апарати штучного дихання. Що відбувається у дитячій інфекційній лікарні

Про ситуацію у Харківській обласній дитячій інфекційній лікарні розповіла харківська журналістка Тетяна Доцяк на своїй сторінці у Facebook.

“Я знімала сюжет в дитячій інфекційній лікарні. Питаю: “Нам свою маску надівати чи вашу?”. Думаю, в мене другий рівень захисту, мабуть, в інфекційній лікарні треба третій. Мені кажуть: “В нас немає масок”. “Як немає?”. “Отак”.

Ми говоримо з лікарями про апарати штучного дихання. На дитячу інфекційну лікарню їх шість+один мобільний. Два з них приблизно дотягують до рівня середнього класу, і то лікарі їх самотужки доробили. Решта – більш як десятирічні, застарілі. А треба мінімум вдвічі більше.

Апарати ШВЛ – це критично важливо. Але хто буде рятувати нас, наших батьків та наших дітей, якщо лікарі захворіють? Міняти маску звичайну треба після 2 годин використання, рівня FP2 раз на 4-6 годин, FP3 – раз на вісім годин. Уявляєте, скільки їх треба для медиків? А ще в них немає захисних костюмів, гумових рукавичок (довжиною до ліктя, без тальку).

Нещодавно я купувала маски FP2 по майже 100 грн за штуку. Порахуйте, скільки треба масок, приміром, на одне добове чергування медсестрі – вона на зарплату 4500 (я спитала) їх не накупиться.

Я знаю, що їх важко дістати. Їх купують і по кілька штук, і тисячами. Але якщо в когось є можливість і знає де купити – будь ласка, відправте в дитячу інфекційну. Можна і в дорослу, впевнена, там така сама ситуація.

Список необхідного захисту (фото) надали лікарі обласної дитячої інфекційної лікарні на моє прохання. Я вдячна їм за сміливість, бо не всі готові відверто говорити”.

Матеріал розміщений на сторінці журналістки Тетяни Доцяк у Facebook.

×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.