Загрози прориву Печенізької дамби немає – Синєгубов
Ситуація на Печенізькій дамбі, по якої 21 жовтня вдарили ворожі ракети, перебуває під повним контролем.
Про це у ранковому зведенні 22 вересня повідомив голова харківської ОВ Олег Синєгубов.
Читайте також: Під Харковом на міні підірвалися троє людей, одна з них загинула
“Ситуація на об’єкті під контролем, загрози прориву греблі немає”, – сказав він.
Нагадаємо, 21 вересня зафіксовано попадання у дамбу двох російських ракет, внаслідок чого було пошкоджено верхній шлюз . На місці працюють спеціалісти. 20 вересня мешканців Печенізької громади попередили про можливість затоплення .





