Ракетний удар по Печенізькій греблі на Харківщині: у ХОВА повідомили подробиці
Голова ХОВА Олег Синєгубов уточнив інформацію, озвучену заступником голови Офісу Президента Кирилом Тимошенко: дві ракети вдарили по Печенізькій греблі вчора, 20 вересня.
“Разом з фахівцями оглянули Печенізьку дамбу у Чугуївському районі, по якій російські окупанти вже неодноразово завдавали ракетних ударів. Сьогодні зафіксували влучання в дамбу 2 ракет. Пошкоджено верхній шлюз. На щастя, ніхто не постраждав”, – написав Синєгубов.
За його словами, спеціалісти вже ліквідовують ушкодження.
Читайте також: Росіяни вдарили по Печенізькій греблі на Харківщині – зруйновано шлюз – ОП
“Ситуація на греблі повністю контрольована. Загрози прориву греблі та затоплення територій немає”, – повідомив голова ХОВА.
Раніше про те, що росіяни намагаються зруйнувати Печенізьку греблю на Харківщині, повідомив Генштаб ЗСУ.





