Армія РФ спробувала зруйнувати дамбу Печенізького водосховища на Харківщині
Генштаб ЗСУ повідомив про те, що однією з цілей ракетних та авіаційних ударів армії РФ стала дамба Печенізького водосховища.
“За поточну добу російські окупанти завдали 7 ракетних та 20 авіаційних ударів, здійснили понад 15 обстрілів з РСЗВ військових та цивільних об’єктів на території України, – зазначили у вечірньому зведенні Генштабу. – У населеному пункті Печеніги окупанти намагалися зруйнувати дамбу Печенізького водосховища, успіху не мали”.
Також протягом доби росіяни продовжили обстрілювати населені пункти Харківської області – переважно нещодавно звільнені, вздовж держкордону.
Читайте також: У Балаклії та Ізюмі ліквідували 1110 ворожих боєприпасів
“Противник здійснював обстріли з танків, мінометів та різнокаліберної артилерії на Слобожанському напрямі – в районах населених пунктів Козача Лопань, Стрілеча, Глибоке, Дергачі, Фиголівка, Дворічна, Шевченкове, Куп’янськ а Кам’янка”, – перерахували у зведенні Генштабу.





