Вечірній “приліт” у Харків: частково знеструмлено три райони міста
Внаслідок ракетного обстрілу Харкова ввечері 27 вересня було пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури.
Як повідомили у прес-службі АТ «Харківобленерго», частково було знеструмлено Шевченківський, Холодногірський та Новобаварський райони.
Читайте також: На Харківщині внаслідок обстрілів за добу сталися чотири пожежі
“Зараз близько 18,5 тисяч споживачів залишаються без світла. Енергетики роблять все можливе для якнайшвидшого відновлення електропостачання”, – сказано в повідомленні.
Нагадаємо, армія РФ завдала ракетного удару по Харкову близько 21.00 у вівторок, 27 вересня. Внаслідок удару в Холодногірському районі сталися пожежі на електричному трансформаторі та промисловому підприємстві.





