Селища під Харковом, знеструмлені з початку війни, знову зі світлом
Селища Прелесне та Слобідське Вільхівської громади Харківського району – знову зі світлом.
Ці селища звільнили від окупантів ще навесні, проте через бойові дії енергетики не мали можливості відновити мережі раніше, пояснили у АТ “Харківобленерго”.
“У цьому районі були виконані роботи із заміни опор та проводів. Заживлено свердловини у с. Степанки, Прелесне та Слобідське. Відновлення електропостачання тривало близько місяця. Ми бачимо, що люди повертаються туди, де з’являєтья світло, тому можемо напевно сказати: нам є для кого працювати”, – зазначили в обленерго.
Як повідомили енергетики, зараз тривають роботи з відновлення електропостачання у селищі Кутузівка Вільхівської громади. Його частину буде запитано вже цього тижня.
Читайте також: 483 населені пункти деокуповано на Харківщині — Тимошенко





