Одна з російських ракет упала в харківському парку – прокуратура
За фактом ракетного удару армії РФ по двох районах Харкова в ніч проти 8 жовтня прокуратура розпочала досудове розслідування.
В Основ’янському районі близько 00:30 ракета влучила в земельну ділянку в парку відпочинку. Там утворилася вирва діаметром 3 метри та глибиною 1,5 метра. Від вибухової хвилі були пошкоджені дахи та віконні блоки сусідніх житлових та адмінбудівель, повідомляють у пресслужбі Харківської облпрокуратури.
Також російська армія вдарила по житловому масиву у Салтівському районі. Пошкоджено низку будинків та спорткомплекс, отримав поранення 45-річний мешканець.
Кримінальні провадження відкриті за ч. 1 ст. 438 КК України (порушення законів та звичаїв війни).
У прокуратурі підтверджують, що попередньо окупанти запустили по Харкову ракети С-300 з Бєлгородської області.






Нагадаємо, близько половини першої ночі 8 жовтня в Харкові пролунали вибухи. Спостерігачі повідомили про чотири ракети, запущені з території РФ. Мер Харкова Ігор Терехов написав, що окупанти вдарили по центру міста. А пізніше уточнив: у центрі спалахнули лікувальний заклад та нежитлова будівля. За інформацією голови ОВА Олега Синєгубова, ворог вдарив чотирма ракетами С-300 з Бєлгорода по Салтівському району Харкова і ще однією — по Основ’янському.





