Терехов підписав розпорядження. У Харкові почали опалювати лікарні
15 жовтня міський голова Харкова Ігор Терехов підписав розпорядження про старт опалювального сезону.
Про це він повідомив під час національного телемарафону.
«Я попереджаю всіх харків’ян: цей опалювальний сезон буде дуже складним, і це не залежить, на жаль, від нас. Російський агресор цілеспрямовано розбиває інфраструктуру. Але працівники роблять все можливе і часом неможливе, щоб стабільно пройти цей опалювальний сезон», – розповів Терехов в етері.
Мер повідомив, що газ цього сезону будуть витрачати дуже обережно і дбайливо.
У житлових будинках опалення включать за відповідних погодних умов. Цього року в домівках почнуть опалювати, «коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становитиме 8°C та нижче».





