Економія харків’янами світла відображається в показаннях лічильників – Терехов
Міський голова Ігор Терехов подякував харків’янам за те, що економлять світло. За його словами, це відображається у показаннях електролічильників.
“Абсолютно всі харків’яни відгукнулися сьогодні на моє прохання, і ми дуже серйозно знизили споживання електроенергії. Економимо електроенергію, тому що розуміємо, що ресурс небезмежний, і в пікові години, звісно, економимо електроенергію. Зараз не освітлюються місця загального користування, я маю на увазі під’їзди. Крім того, у будинках дуже ощадливо і дуже дбайливо споживають електроенергію, і ми це бачимо за показаннями лічильників”, – сказав мер в етері телемарафону.
Він додав, що вуличне освітлення не працює з перших днів війни у зв’язку з вимогами світломаскування, а також не підсвічуються фасади будівель.
Читайте також: Терехов прокоментував блекаут та зупинку електротранспорту у Харкові
Нагадаємо, що сьогодні прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав українців для стабілізації енергосистеми так само згуртовано та свідомо підійти до економного споживання електроенергії .





