Бізон Сашко, батьків якого вбили росіяни, повернувся в екопарк (відео)
В екопарк під Харковом повернули бізона Сашка. Навесні 2022 року його батьки загинули внаслідок російських обстрілів. Дитинча вивезли у безпечне місце, виходили та реабілітували після отриманого стресу.
“Ось уже зовсім не малюк, а цілком дорослий бізон повернувся додому – до нашого екопарку. Ми зробимо все можливе, щоб страшні спогади дитинства назавжди залишились для нього в минулому, а в майбутньому чекало тільки хороше, щоб він міг створити родину й дав життя новому поколінню бізонів”, – пише пресслужба ландшафтного парку у фейсбуці.
Відео: пресслужба екопарку





