Двоє осіб травмовані та ушпиталені в Харкові через падіння дерева і гілки
У Харкові внаслідок негоди двоє людей отримали травми і проходять лікування у Харківській міській лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. О. І. Мещанінова, повідомили у міськраді.
Першого постраждалого привезли до лікарні близько 15:00 з переломом ключиці після падіння гілки, а другого госпіталізували близько 18:00 з забоєм після падіння дерева на Салтівці, повідомили в медичному закладі.
Зараз вони отримують медичну допомогу та знаходяться під наглядом лікарів.





