Голова Вовчанської МВА, волонтери, медики і водії постраждали через обстріл РФ
Армія РФ посеред дня атакувала касетними боєприпасами село у Вовчанській громаді на Харківщині.
«Посеред білого дня, коли від обстрілів рятуються десятки людей, працюють волонтери та цивільні екстрені служби. Пʼятеро людей постраждали – двоє медиків, двоє водіїв, зазнав поранень начальник Вовчанської міської військової адміністрації», – повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов.





