Прийматимемо рішення щодо знесення – Терехов про наслідки масованих ударів
Мер Харкова Ігор Терехов у етері нацмарафону повідомив про оперативну ситуацію в Харкові, а також – масштаби руйнувань, які виникли в місті після масованих атак БпЛА.
“Доба в Харкові почалася більш-менш спокійно, але вчора було чутно дуже великий вибух. Це було ввечері, в передмісті. Але в самому Харкові не було “прильотів”. Проте якщо взяти статистику, то вона дуже сумна, бо за останні сім днів Харків був під обстрілами 41 раз. Крім цього, за цей час постраждала 51 людина, на жаль, серед яких є сім дітей, і, як ви знаєте, загинуло, на жаль, п’ять людей, серед яких дівчинка”, – нагадав мер Харкова.
Він зазначив, що тільки внаслідок останнього обстрілу Харкова (ударів “шахедів” по Новобаварському району міста) пошкоджені 37 будинків, вилетіла понад тисяча вікон.
Відео: нацмарафон “Єдині новини”
“Є будівлі, які, на жаль, не підлягають відновленню, і ми будемо приймати рішення щодо зносу“, – повідомив мер.
Обстріли Харкова росіянами він назвав хаотичними. “Прилітає” по різних районах і центру міста.
“Я дуже вдячний кожному харків’янину, який, попри все, сьогодні перебуває в Харкові, працює та дозволяє Харкову жити”, – прокоментував мер.
Читайте також: По передмістю Харкова прилетів «Іскандер» — Синєгубов про наслідки
Також Терехов повідомив, що в місті зараз стабільна ситуація з енергопостачанням і триває опалювальний сезон.
“Ми, як ви знаєте, не відключили теплопостачання, і тому сьогодні в оселях харків’ян відносно тепло. І будемо чекати потепління, коли ми зможемо відключити систему теплопостачання“, – пояснив міський голова Харкова.




