Копи знайшли хлопців, що зігували на меморіалі жертвам Голокосту у Харкові
Двоє хлопців 19 років та один 16 вже вибачилися, використали символіку нацистів у Дробицькому Яру, повідомляє Нацполіція.
Вчора в одній із груп месенджера Телеграм з’явився допис, де троє хлопців на меморіалі жертвам Голокосту у Дробицькому Яру здіймали руки в нацистському вітанні.
Під час розшуку поліціянти встановили, що до злочину причетні двоє харків’ян 19 та 16 років.
Молодиків опитали. За словами парубків, світлини, де вони зігували, зробили заради розваги.
Слідчі відкрили карну справу за поширення нацистської символіки та пропаганду нацистського режиму. Санкція статті передбачає до 5 років позбавлення волі.




