Водійка вилетіла на зустрічку і врізалась у маршрутний автобус у Харкові 📷
Аварія сталася близько 11:45 23 березня на вулиці Академіка Грищенка.
Як повідомляють у ГУ Нацполіції в Харківській області, 42-річна водійка Subaru виїхала на смугу зустрічного руху, і там автомобіль зіткнувся з маршрутним автобусом, який висаджував пасажирів на зупинці.
Внаслідок аварії тілесні ушкодження отримала водійка легковика. Правоохоронці внесли інформацію до Єдиного обліку.


Як повідомляла МГ “Об’єктив”, у період з 22:40 20 березня до 04:30 21 березня у Берестині невідомі викрали два автомобілі, які були припарковані біля багатоквартирних будинків. Поліція шукає свідків.





