Вирубка дерев у парку Горького: харків’яни виграли в Європейському суді з прав людини
Харків’яни, які 9 років тому захищали дерева в парку Горького від вирубки, виграли Європейський суд з прав людини. У міжнародній установі встановили: держава Україна порушила Європейську конвенцію щодо чотирьох громадян. Кожен з них отримає по 6000 євро компенсації. Також усім мають компенсувати судові витрати. Детальніше — у матеріалі Олени Верекомської.





