У Харкові комісія МОЗу знайшла розбіжності у звітах по 4 лікарнях
Невідповідності – знайшли. У Харкові завершилися перевірки кількості COVID-місць у медзакладах. Комісія відвідала 13 лікарень — за дорученням міністра охорони здоров’я Максима Степанова. З них 6 обласних, 5 міських і два медзаклади «Укрзалізниці». І, як повідомила директорка північного департаменту Нацслужби здоров’я Вікторія Мілютіна, питання виникли щодо 4 установ. У №25 міській лікарні недорахувалися 12 ліжок, а в міській №18 – 57. Проте в останній так склалось через те, що триває добір персоналу відділення. У двох залізничних лікарнях ситуація гірша – 130 і 100 ліжок замість 300-400.





