Харків’яни відправляться в антарктичну експедицію
Команда з 12 полярників у березні відправиться до Антарктиди. Серед них — троє харків’ян. На українській станції «Академік Вернадський» вони проведуть цілий рік. Це — наймолодший склад експедиції за всі роки існування наукового центру. Харківський вчений розповів нашим кореспондентам, що чекає на полярників на сніжному континенті.
Подробиці в матеріалі Олени Верекомської.





