У Краснокутському районі заарештували 8 активістів
Будівлю обласного управління Нацполіції пікетували члени громадської організації «ПОТОН». Вони вимагали відпустити затриманих у Краснокутському районі вісьмох активістів. У ході мітингу представники «ПОТОНу» перекрили вулицю Жон Мироносиць.
Подробиці в матеріалі Олександра Шемаєва.





