Live

Якщо дивитися на ситуацію через призму конфлікту і пандемії, то, звичайно, ситуація дуже складна, — Матильда Богнер

Мир   
Якщо дивитися на ситуацію через призму конфлікту і пандемії, то, звичайно, ситуація дуже складна, — Матильда Богнер

Якщо дивитися на ситуацію через призму конфлікту і пандемії, то, звичайно, ситуація дуже складна. Весь світ страждає сьогодні від наслідків пандемії. Але тут, в Україні, є деяка специфіка, і особливо тому, що тут триває конфлікт. Якщо говорити про схід, то там зараз зросла кількість місць, заборонених для відвідування, і це, звичайно, впливає на пересування звичайних людей і порушує право людини на свободу пересувань. Але зараз такий час – пандемія. І це, звичайно, дуже тяжкий час для людей сходу України.

Автор: Матильда Богнер, голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні

Популярно



  • Чтобы узнавать о самом важном, актуальном, интересном в Харькове, Украине и мире:
  • подписывайтесь на нас в Telegram и обсуждайте новости в нашем чате,
  • следите за нами в соцсетях: Facebook , Instagram, Viber, Threads, LinkedIn, Google News, Bluesky,
  • смотрите в Youtube, TikTok, пишите или присылайте новости Харькова в нашего бота.

Если вам интересна новость: «Якщо дивитися на ситуацію через призму конфлікту і пандемії, то, звичайно, ситуація дуже складна, — Матильда Богнер», то посмотрите больше в разделе Мир на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе
  • • Дата публикации материала: 30 сентября 2020 в 12:18;

Материал подготовила редакция МГ «Объектив», корреспондент Матильда Богнер, голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Якщо дивитися на ситуацію через призму конфлікту і пандемії, то, звичайно, ситуація дуже складна. Весь світ страждає сьогодні від наслідків пандемії. Але тут,…".