У міських і обласних лікарнях зайняті 56% COVID-ліжок
За минулу добу в регіоні зареєстрували 562 випадки зараження COVID, із них 310 — у мешканців Харкова. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Максим Хаустов. За його даними, у вівторок 1372 людини одужали, 43 — померли. Наразі у міських і обласних лікарнях понад 5090 ковід-ліжок, 56% відсотків з них — зайняті. А у реанімаційних відділеннях із 301 койко-місця заповнено 244. На апаратах ШВЛ, зазначає директор департаменту, перебувають 152 пацієнти.





